KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6501230
nr 650 1230
Blandteknik
Signerad, stadsmotiv, 27x18
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 18:04:34
9/8 17:59:00